List Transitions (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: User role
ru: Роль

en: Fields
ru: Поля

en: Other
ru: Другое

en: Transition
ru: Переход

en: User reference
ru: Связь с пользователем

en: Node context
ru: Контекст материала

en: Transitions
ru: Переходы

en: Add transition
ru: Добавить переход
