List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: Fields
tr: Alanlar

en: Other
tr: Diğer

en: Transition
tr: Geçiş

en: User reference
tr: Kullanıcı başvurusu

en: Transitions
tr: Geçişler

en: Add transition
tr: Geçiş ekle
