Listserv (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Administration
be: Кіраванне

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.
