Listserv (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Administration
bg: Администриране

en: Email
bg: Е-поща

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.
