Listserv (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Administration
cs: Administrace

en: Email
cs: E-mail

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.
