Listserv (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Unsubscribe
de: Abbestellen

en: Administration
de: Verwaltung

en: Email
de: E-Mail

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.
