Listserv (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Administration
et: Haldus

en: Email
et: E-kiri

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.
