Listserv (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Email
eu: Eposta

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.
