Listserv (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Administration
fa: مدیریت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.
