Listserv (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.
