Listserv (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Administration
gl: Administración

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.
