Listserv (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Email
hi: ईमेल

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया
