Listserv (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Administration
is: Stjórnun

en: Email
is: Netfang

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.
