Listserv (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: Email
it: E-mail

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.
