Listserv (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Administration
ja: 管理

en: Email
ja: メール

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました
