Listserv (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.
