Listserv (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Administration
nl: Beheer

en: Email
nl: E-mail

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.
