Listserv (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Email
sk: E-mail

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.
