Listserv (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Your message has been sent.
ta: உங்களது தகவல் அனுப்பப் பட்டது.
