Listserv (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Administration
tr: Yönetim

en: Email
tr: E-posta

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.
