Listserv (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Email
ur: ای میل

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔
