Listserv (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: Administration
vi: Quản lý

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.
