Listserv (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Administration
ar: إدارة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.
