Listserv (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Administration
ca: Administració

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.
