Listserv (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Unsubscribe
es: Cancelar suscripción

en: Administration
es: Administración

en: Email
es: Correo electrónico

en: Your message has been sent.
es: Su mensaje ha sido enviado.
