Listserv (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Administration
he: ניהול

en: Email
he: דוא"ל

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.
