Listserv (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Email
hu: E-mail

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.
