Listserv (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.
