Listserv (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Email
lv: E-pasts

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.
