Listserv (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Administration
ro: Administrare

en: Email
ro: email

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.
