Listserv (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.
