litejazz (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer message
ca: Missatge del peu

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Red
ca: Vermell

en: Style
ca: Estil

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat
