litejazz (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer message
cs: Patička

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Red
cs: Červená

en: Style
cs: Styl

en: Font Family
cs: Řez písma

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Sidebar Left
cs: Levý boční panel

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
