litejazz (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Footer message
eo: Malsupra teksto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua
