litejazz (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer message
mn: Доод баганан мэдээ

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
