litejazz (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Footer message
bg: Колофон

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Blue
bg: Син
