litejazz (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Footer message
et: Jaluse tekst

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Red
et: Punane

en: Style
et: Stiil

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud
