litejazz (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Footer message
it: Messaggio a piè di pagina

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Style
it: Stile

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato
