litejazz (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer message
oc: Messatge de pè de pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Red
oc: Roge

en: Style
oc: Estil

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: User 1
oc: Utilizaire 1

en: User 2
oc: Utilizaire 2

en: User 3
oc: Utilizaire 3

en: User 4
oc: Utilizaire 4

en: User 5
oc: Utilizaire 5

en: User 6
oc: Utilizaire 6

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
