litejazz (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Footer message
th: ข้อความส่วนท้าย

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Red
th: แดง

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Path to Custom Stylesheet
th: พาธไปยังสไตล์ชีท
