litejazz (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Red
ug: قىزىل

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Search Box
ug: ئىزدەش رامكىسى
