litejazz (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Footer message
af: Voeterboodskap

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Blue
af: Blou
