litejazz (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer message
ar: التذييل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Style
ar: نمط

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Blue
ar: أزرق

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
