litejazz (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Footer message
is: Boð á síðufóti

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Blue
is: Blátt
