litejazz (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Footer message
is: Neðanmáls-skilaboð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Style
is: Stíll

en: Blue
is: Blár
