litejazz (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Red
fa: قرمز

en: Style
fa: اصلوب

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
