litejazz (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Footer message
sq: Mesazhi në fund të faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Blue
sq: Blu
