litejazz (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer message
sv: Sidfot

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Red
sv: Röd

en: Style
sv: Stil

en: Font Family
sv: Fontfamilj

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd
