litejazz (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Footer message
nl: Voettekst

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Red
nl: Rood

en: Style
nl: Stijl

en: Font Family
nl: Font familie

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: User 1
nl: Gebruiker 1

en: User 2
nl: Gebruiker 2

en: User 3
nl: Gebruiker 3

en: User 4
nl: Gebruiker 4

en: User 5
nl: Gebruiker 5

en: User 6
nl: Gebruiker 6

en: Sidebar Left
nl: Linker zijbalk

en: Sidebar Right
nl: Rechter zijbalk

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Path to Custom Stylesheet
nl: Pad van het aangepaste stylesheet
