litejazz (7.x-2.3) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer message
pl: Stopka

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Red
pl: Czerwony

en: Style
pl: Styl

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: User 1
pl: Użytkownik 1

en: User 2
pl: Użytkownik 2

en: User 3
pl: Użytkownik 3

en: User 4
pl: Użytkownik 4

en: User 5
pl: Użytkownik 5

en: User 6
pl: Użytkownik 6

en: Logo Width
pl: Szerokość logo

en: Logo Height
pl: Wysokość logo

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
